Dulgher în construcții

Unlimited hiring

Descrierea postului

Vei lucra ca dulgher în construcții civile în sectoarele de construcții noi și restaurare. Te vei asigura că proiectele sunt finalizate la timp și spre satisfacția clientului. Lucrul îngrijit și siguranța la locul de muncă sunt parte din rutina ta de lucru.

Montarea de pereți, plăci de rigips pe tavan, cadru metalic sau de piatră, înlocuirea de uși, aplice, montarea de bucătării sau scări – nicio zi nu se aseamănă cu alta. Acest post va necesita lucrul individual și în echipă.

Puncte de lucru ale proiectului în următoarele regiuni:

  • Rotterdam
  • Eindhoven
  • Venlo
  • Alkmaar
  • Groningen
  • Amsterdam
  • Breda
  • Middelburg
  • Goes
  • Roosendaal
  • Den Bosch / 's Hertogenbosch
  • Arnhem
  • Utrecht
  • Den Haag
  • Alte locuri în Olanda

Cerințe și responsabilități:

  1. Instalarea de structuri de lemn precum șarpante, căpriori, compartimentări, grinzi și montarea de cadre.
  2. Montarea de corpuri de iluminat sau accesorii precum mânere de uși, încuietori, balamale și racorduri
  3. Ridicarea de cadre de construcții, inclusiv pereți, podele și tocuri de uși
  4. Ridicarea, nivelarea și instalarea de cadre de construcții cu ajutorul pârghiilor și macaralelor
  5. Asigurarea și menținerea legăturii cu clienții, furnizorii și alți profesioniști în construcții
  6. Urmarea planurilor și schițelor de construcții în vederea satisfacerii nevoilor clienților.

Cerințe

  • Minim 2 ani de experiență ca dulgher în construcții civile, fie în sectorul de restaurare, fie în cel de construcții noi
  • Apt fizic pentru a efectua lucru manual
  • Se preferă uneltele proprii
  • Nivel mediu de limbă engleză – vorbit și scris
  • Carnet de șofer categoria B

Profilul companiei

TPS este o agenție de intermediere între companiile tehnice din Olanda si dulgheri din întreaga lume. Noi oferim locuri de muncă pentru tehnicieni cu experiență în sectoare precum: sectorul maritim, industrie, clădiri și infrastructură. TPS livrează în conformitate cu cele trei standarde ale companiei: pasionat, profesionist și de încredere.

Beneficii

  • Salar brut plătit săptămânal: între la 510,00 € și 845,00 €.
  • Proiecte provocatoare variind între 40 și 58 ore pe săptămână.
  • Angajatii TPS Office vor fi disponibili săptămânal seara pentru vizite la locuințe, pentru consultații individuale pentru a răspunde la întrebări legate de proiecte sau de locuință sau orice altceva doriți să discutați.
  • Se asigură și se plătește de către companie cazare bună și de calitate; TPS oferă și asigură un dormitor privat, bucătărie comună, baie și internet etc. Este ambiția noastră să vă facem șederea în Olanda cât mai confortabilă cu putință, urmând normele SNF Olanda privind locuințele pentru lucrătorii temporari.
  • Certificatul de siguranță VCA și numărul BSN sunt asigurate și plătite de TPS.
  • Fiecare angajat va avea la dispoziție servicii de transport auto din partea companiei TPS.
  • Mașina Companiei TPS este gratuită, inclusiv benzina pentru toți kilometrii folosiți în interes de serviciu.

TPS își propune să fie o companie pasionată, profesionistă și de încredere. Vrem să te ajutăm să devii o versiune mai bună a ta, vom face acest lucru împreună. Să mergem mai departe!

Bram Lind

Our vacancies

Job Banner

Industrial Electrician

TPS is continuously getting requests from clients and for this reason we are looking for good English speaking Industrial Electricians for a long term coöperation.

Service Mechanic Maritime Gas & Diesel Engines or Industrial Powerplants

TPS is continuously getting requests from Original Engine Manufacturer' clients (OEM's) and for this reason we are looking for good English speaking Service Mechanics for Maritime Gas &...

Construction Carpenter

TPS is continuously getting requests from clients and for this reason we are looking for good English speaking Carpenters for a long term coöperation.

Stolarz budowlany

TPS is continuously getting requests from clients and for this reason, we are looking for good English speaking Carpenters for a long term coöperation.

Tynkarz gipsowy

At TPS we are continuously getting requests from our clients and for this reason, we are looking for medium and good English-speaking plasterers for long-term cooperation with TPS in the Netherlands.

STAY UP-TO-DATE

Do you want to get notified if we have a new vacancy? Create a job agent and be the first to know about our newest opportunities. You can choose between a daily, weekly or monthly e-mail. You will only get an e-mail when we have new vacancies.

Create job agent