Elektrikář

Location

Breda

Týdenní plat (čistý)

€620 - €865

Výhody pro vás

Bydlení se soukromou ložnicí, služební automobil včetně paliva, ruční nástroje, osobní ochranné pomůcky a pojištění hradí a zajišťuje společnost TPS.

Úvod

Společnost TPS neustále dostává žádosti od klientů v sektoru průmyslové automatizace na elektrikáře pro výstavbu panelů. Jste elektrikář pro výstavbu panelů a hledáte dlouhodobou práci v Nizozemsku v oboru výstavby panelů a automatizace? Máte rádi elektromechanické přípravné práce pro hlavní rozvaděče a kontrolní panely pro průmyslovou automatizaci, přípravu kovových desek, instalace přípojnic, montáž elektrických komponentů, provádění veškeré kabeláže a dokončování každého panelu testováním veškerých spojů za studena?

Pak vás hledáme!

Co můžete od společnosti TPS očekávat?

  • Vynikající plat: můžete si vydělat 620 až 865 EUR týdně.

  • Ubytování platí a zajišťuje společnost TPS.

  • Pracovní týdny se pohybují od 40 do 55 hodin.

  • Chcete pracovat déle? Není problém, zaměřujeme se na stabilní budoucí pracovní perspektivu. Preferujete krátké projekty? S tím vám také můžeme vždy pomoci.

  • Pro všechny cesty související s prací dostanete služební auto včetně paliva zdarma.

  • Společnost TPS má k dispozici roční rozpočet pro osobní rozvoj: např. certifikáty požadované pro zaměstnání a příslušné kurzy.

Co budete dělat?

Našimi klienty jsou průmyslové podniky v oblasti energetiky, kontroly a automatizace, kteří ve svých dílnách panelové výstavby provádějí výstavbu průmyslových automatizačních panelů, hlavních rozvaděčů a kontrolních panelů. Může se jednat o samostatné panely nebo série panelů. Na základě výkresu výstavby panelů budete:

  • Připravovat skříně a panelové desky; s vrtáním děr pro řádnou montáž ocelových desek.
  • Provádět montáž všech komponentů do panelů podle příslušného elektrického schématu pro výstavbu panelu.
  • Připravovat veškerou kabeláž před připojením; řezání a rozdělování kabeláže.
  • Připojovat veškerou kabeláž uvnitř panelu podle příslušného schématu kabeláže.
  • Provádět testování kabeláže za studena pro celý panel. Všechny spoje musí být zkontrolovány bez napětí. Budete kontrolovat, zda jsou všechny spoje provedeny správně a podle elektrických schémat.

Klient bude od vás očekávat čistou a pečlivou práci se smyslem pro detail a prezentaci, protože automatizační panely nebo rozvaděče musí být funkční, ale musí také profesionálně a reprezentativně vypadat; smysl pro detail je pro naše klienty vysokou prioritou. Pracovní týden se může pohybovat od 40 do 58 hodin.

Co od vás očekáváme?

  • Máte zkušenosti s výstavbou průmyslových panelů v sériích v dílně panelové výstavby.
  • Máte zkušenosti s přípravou panelové desky; vrtáním děr pro správnou instalaci.
  • Máte zkušenosti s přípravou veškeré kabeláže před připojením; řezáním a rozdělováním kabeláže.
  • Máte zkušenosti s prováděním testování kabeláže za studena pro celý panel.
  • Máte zkušenosti s kabelážní a spojovací prací (velké a malé kabely).
  • Umíte nezávisle číst a chápat elektrická schémata.
  • Máte výuční list v oboru elektrikáře, ideálně v průmyslové automatizaci.
  • Vyžaduje se dobrá znalost angličtiny slovem a písmem.
  • Musíte mít platný řidičský průkaz kategorie B.
  • Máte minimálně tři roky zkušeností jako elektrikář výstavby průmyslových panelů.

O společnosti TPS

TPS je náborová společnost pro evropské technické specialisty. Jádrem našeho podnikání je poskytovat nejlepší a nejnáročnější pracovní pozice technickým elektrikářům pro výstavbu průmyslových panelů. Odpovídá tento pracovní profil vám a máte zájem o práci v Nizozemsku? Společnost TPS vždy hledá ambiciózní talenty a kvalifikovanou pracovní sílu. Jsme technickou náborovou agenturou se sídlem v Bredě v Nizozemsku. S více než 10 lety zkušeností v náboru technických specialistů v evropských zemích víme, co naši klienti potřebují, a co je nejdůležitější, víme, co potřebujete vy jakožto zaměstnanec.

Jaké máte výhody v TPS

  • Čistá mzda vyplácená týdně v rozmezí: 620 až 865 EUR.

  • Projekty, které nejlépe odpovídají vašim přáním a potřebám.

  • Konzultanti TPS, kteří jsou k dispozici, aby vás podpořili a pomohli vám s otázkami (bydlení, osobní konzultace ohledně projektů nebo čehokoliv jiného, o čem si přejete hovořit).

  • Společnost platí dobré a kvalitní ubytování; soukromou ložnici, sdílenou kuchyň, koupelnu a internet atd. poskytuje a koordinuje společnost TPS.

  • Řídíme se holandskými ubytovacími normami SNF pro sezónní pracovníky. To vždy znamená pohodlné bydlení.

  • Bezpečnostní certifikát VCA a číslo BSN zařizuje a platí společnost TPS.

  • Zdravotní pojištění je zahrnuto a zajišťuje jej společnost TPS prostřednictvím holandské zdravotní pojišťovny, která musí zajistit dobrou zdravotní péči, která je vždy po ruce.

  • Každý zaměstnanec bude mít k dispozici dopravu firemním automobilem společnosti TPS. Firemní automobil společnosti TPS je zdarma včetně paliva pro všechny cesty související s profesí/prací.

Společnost TPS má za cíl pracovat s nadšením, profesionálně a spolehlivě. Chceme vám pomoci stát se lepší verzí sebe sama a budeme to dělat společně. Tak do toho!

Aim higher and apply immediately
Elektrikář

ratio

Razvan-Ionut Electrician/Panelbuilder

We believe it is important that our employees are satisfied. We do this with a personal approach. In addition, we ensure that the technicians are well taken care of. From offering a pleasant living environment to providing good tools and other gear. We can tell you a lot more, but we are happy to leave this to our employees themselves! First up: Razvan Ionut

ratio

Florin Andrei: Electrical Engineer at TPS

Florin Andrei's description of TPS in three words: trusted, professional, worthy word.

ratio

Marian-Dan: Electrician at TPS

"Working with TPS is nice because of the nice collaboration between colleagues and the office."