Tencuitor

Unlimited hiring

Cerințe și responsabilități

Vei lucra ca tencuitor în construcții în sectoarele de restaurare, construcții noi sau de dezvoltare. Cerința postului este de a lucra ca tencuitor independent sau în echipă la unul dintre clienții noștri din Olanda.

Puncte de lucru ale proiectului în următoarele regiuni:

  • Rotterdam
  • Eindhoven
  • Venlo
  • Alkmaar
  • Groningen
  • Amsterdam
  • Breda
  • Middelburg
  • Goes
  • Roosendaal
  • Den Bosch / 's Hertogenbosch
  • Arnhem
  • Utrecht
  • Den Haag
  • Alte locuri în Olanda

Cerințe

  • Experiență în montarea, placarea, fixarea, finisarea pereților, fațadelor și tavanelor
  • Vei putea lucra curat și precis, în echipă sau/și independent
  • Se cere nivel mediu de limbă engleză – vorbit și scris
  • Minim 3 ani experiență ca tencuitor, atât în sectorul de restaurare, cât și în sectorul de construcții noi, în lucrări comerciale de mici dimensiuni și în lucrări rezidențiale
  • Se preferă aducerea uneltelor proprii

Profilul companiei

TPS este o agentie de intermediere între companiile tehnice din Olanda si tencuitori din întreaga lume. Noi oferim locuri de muncă pentru tehnicieni cu experiență în sectoare precum: sectorul maritim, industrie, clădiri și infrastructură. TPS livrează produse în conformitate cu cele trei standarde ale companiei: pasionat, profesionist și de încredere.

Beneficii

  • Salariul brut plătit săptămânal: înre 510,00 € și 780,00 €.
  • Proiecte provocatoare variind între 37,5 și 55 ore pe săptămână.
  • Angajatii TPS Office vor fi disponibili săptămânal seara pentru vizite la locuințe, pentru consultații individuale pentru a răspunde la întrebări legate de proiecte sau de locuință sau orice altceva doriți să discutați.
  • Se asigură și se plătește de către companie cazare bună și de calitate; TPS oferă și asigură un dormitor privat, bucătărie comună, baie și internet etc. Este ambiția noastră să vă facem șederea în Olanda cât mai confortabilă cu putință, urmând normele SNF Olanda privind locuințele pentru lucrătorii temporari.
  • Certificatul de siguranță VCA și numărul BSN sunt asigurate și plătite de TPS.
  • Fiecare angajat va avea la dispoziție servicii de transport auto din partea companiei TPS.
  • Mașina Companiei TPS este gratuită, inclusiv benzina pentru toți kilometrii folosiți în interes de serviciu.

TPS își propune să fie o companie pasionată, profesionistă și de încredere. Vrem să te ajutăm să devii o versiune mai bună a ta, vom face acest lucru împreună. Să mergem mai departe!

Bram Lind
Tencuitor

Our vacancies

Job Banner

Shipyard Electrician

TPS is continuously getting requests from clients and for this reason we are looking for good English speaking Shipyard Electricians for a longterm coöperation.

Panelbuilder Electrician

TPS is continuously getting requests from clients and for this reason we are looking for good English speaking Panelbuilder Electricians for a longterm coöperation.

Service Mechanic Maritime Gas & Diesel Engines or Industrial Powerplants

TPS is continuously getting requests from Original Engine Manufacturer' clients (OEM's) and for this reason we are looking for good English speaking Service Mechanics for Maritime Gas &...

Construction Carpenter

TPS is continuously getting requests from clients and for this reason we are looking for good English speaking Carpenters for a long term coöperation.

Dulgher în construcții

Stolarz budowlany

TPS is continuously getting requests from clients and for this reason, we are looking for good English speaking Carpenters for a long term coöperation.

STAY UP-TO-DATE

Do you want to get notified if we have a new vacancy? Create a job agent and be the first to know about our newest opportunities. You can choose between a daily, weekly or monthly e-mail. You will only get an e-mail when we have new vacancies.

Create job agent